VEDENÍ ŠKOLY

Mgr. Jendřejas Radim, MBA, DBA

ředitel školy

Je statutárním orgánem školy. Odpovídá za chod školy ve všech oblastech a kontroluje jej. Řídí ostatní pracovníky školy a koordinuje jejich práci. Zpracovává koncepci školy a dohlíží na její plnění.

Mgr. Hausdorová Magda

zástupkyně ředitele, metodik prevence

Je zástupkyní ředitele. Zajišťuje chod školy v oblasti vzdělávání, organizace veškeré výuky, působí jako koordinátorka školního vzdělávacího programu a jako metodik prevence.

Mgr. Vosmíková Nikol

zástupkyně ředitele školy, oddělení pro žáky-cizince

Řeší výchovně-vzdělávací problémy žáků-cizinců, sleduje studijní výsledky jednotlivců a tříd. Zodpovídá za dodržování školního vzdělávacího programu.

Petr Mareš

jednatel, IT manažer

Je statutárním zástupcem školy, má na starosti administrativu, plánování a realizaci technického rozvoje školy, a to především v oblasti IT.

Veronika Klausová

asistentka ředitele

Zajišťuje PR a administrativu školy.

Ivana Kořenská

asistentka ředitele

Vede agendu a zajišťuje administrativu školy.

Bc. Danil Borzistyj

Plní roli kurátora žáků-cizinců (kontakt s rodiči, sledování jejich studijních výsledků , sledování zdravotního stavu, ubytování, řešení aktuálních potřeb a problémů těchto žáků). Kontroluje pravidelnou docházku, zaznamenává omluvy žáků při jejich nepřítomnosti a zjišťuje důvod nepřítomnosti.

Eva Jendřejasová

Účetní
Mgr. Radim Jendřejas, MBA, DBAředitel školy
Mgr. Nikol Vosmíkovázástupkyně ředitele školy, oddělení pro žáky-cizince
Zajišťuje PR a administrativu školy.
Veronika Klausováasistentka ředitele
Bc. Danil Borzistyjasistent ředitele - kurátor, oddělení pro žáky-cizince, dvojjazyčný asistent pedagogů
Mgr. Magda Hausdorovázástupkyně ředitele, třídní učitelka sexty, metodik prevence
Petr Marešjednatel, IT manažer
Vede agendu a zajišťuje administrativu školy.
Ivana Kořenskáasistentka ředitele
Je hlavní účetní. Odpovídá za finance a vedení účetnictví školy.
Eva JendřejasováÚčetní