Vedení školy

Je statutárním orgánem školy. Odpovídá za chod školy ve všech oblastech a kontroluje jej. Řídí ostatní pracovníky školy a koordinuje jejich práci. Zpracovává koncepci školy a dohlíží na její plnění.

Radim JendřejasŘeditel školy

E-mail: jendrejas@trojskegymnazium.cz

Zajišťuje podporu a součinnost při udělování povolení k pobytu (viz) u žáků-cizinců, včetně komunikace s kompetentními úřady. Vede jednání se zájemci o studium. Kontroluje plnění smluvních závazků. Navrhuje a podílí se na návrzích a realizacích marketingových strategií a projektů školy.

Igor MichajlovManažer oddělení pro žáky-cizince

Tel.: +420 799 51 75 75
E-mail: michajlov@trojskegymnazium.cz

Vede agendu a zajišťuje administrativu školy.

Ivana KořenskáAsistentka ředitele

Tel.: +420 233 541 232, +420 739 406 147
E-mail: korenska@trojskegymnazium.cztgsc@trojskegymnazium.cz

Je hlavní účetní. Odpovídá za finance a vedení účetnictví školy.

Eva JendřejasováÚčetní

Je statutárním organem školy. Vykonává funkci výchovné poradkyně, řeší výchovně-vzdělávací problémy žáků.

Ivana MotýlováZástupkyně ředitele školy

E-mail: motylova@trojskegymnazium.cz

Řeší výchovně-vzdělávací problémy žáků-cizinců, sleduje studijní výsledky jednotlivců a tříd. Vykonává funkci výchovné poradkyně a protidrogové koordinátorky. Zodpovídá za dodržování školního vzdělávacího programu.

Vintsentsiya PolitikoZástupkyně ředitele školy, oddělení pro žáky-cizince

E-mail: vpolitiko@trojskegymnazium.cz

Plní roli kurátora žáků-cizinců (kontakt s rodiči, sledování studijních výsledků žáků-cizinců, sledování zdravotního stavu, ubytování, řešení aktuálních potřeb a problémů těchto žáků). Kontroluje pravidelnou docházku žáků na výuku, zaznamenává omluvy žáků při jejich nepřítomnosti a zjišťuje důvod nepřítomnosti.

Danylo BorzystyyAsistent ředitele - kurátor, oddělení pro žáky-cizince

E-mail: borzystyy@trojskegymnazium.cz

Zajišťuje chod v oblasti informačních technologií.

Petr MarešIT manažer