Asistent/ka pedagoga pro žáky s Aspergerovým syndromem

Hledáme člověka, který je empatický, trpělivý, chápavý, dokáže řešit konfliktní situace v klidu.

Požadujeme :

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zájem o práci s dětmi

Nabízíme :

  • Práci na plný úvazek 40 hod. týdně
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Dotované obědy
  • Karta Multisport
  • Nástup duben – květen 2019

  Náplň práce :

  • Úzká spolupráce s rodiči, učiteli
  • Práce s dětmi při hodině
  • Podpora žáka při tíživé situaci
  • Zapisování úkolů, testů a akcí žákovi do speciálního sešitu

V případě zájmu zasílejte CV na email brezinova@trojskegymnazium.cz

Pedagog s aprobací ANGLICKÝ a NĚMECKÝ jazyk

  • uchazeč musí splňovat kvalifikační předpoklady v souladu s ustanovením §9 a §22 zákona č. 563/2004 Sb. v platném znění, o pedagogických pracovnících

Nabízíme :

  • Práci na plný úvazek
  • Nástup ihned

V případě zájmu zasílejte CV na email klausova@trojskegymnazium.cz