OSVĚDČENÉ KVALITNÍ GYMNÁZIUM STUDIUM PRO ŽÁKY - CIZINCE

79-41-K/81

studenti Trosjkého gymnázia v hovoru před školou

PROČ STUDOVAT NA TROJSKÉM GYMNÁZIU?

Hlavním důvodem je fakt, že GYMNÁZIUM je IDEÁLNÍ PŘÍPRAVOU KE STUDIU na jakékoliv VYSOKÉ ŠKOLE. Obecně až 90 % absolventů gymnázií studuje na vysokých školách. Trojské gymnázium není výjimkou. Po získání maturity lze dále studovat na kterékoliv vysoké i vyšší odborné škole anebo škole univerzitního typu. Jsme přívětivá škola rodinného typu s individuálním přístupem k žákům. Stavíme na přátelských vztazích mezi učiteli, žáky a rodiči.

Více informací

Obor 79-41-K/81 nevyžaduje stanovení zvláštních zdravotních požadavků. Není tedy potřeba razítko lékaře při podávání přihlášky ke studiu.

CO JE U NÁS SAMOZŘEJMOSTÍ?

Jazyková příprava pro cizince ke studiu na naší škole. Kvalitní výuka jazyků v malých skupinách. Hloubkový přístup k výuce ruského, anglického či španělského jazyka s rodilým mluvčím. Jazyková příprava v angličtině k mezinárodním zkouškám. Zapojování žáků do projektové výuky. Interaktivní tabule, dataprojektory, PC ve třídách a v neposlední řadě WiFi připojení.

Studenti Trojského gymnázia, komunikace před školou

V ČEM JSOU NAŠE VÝHODY?

IDEÁLNÍ PŘÍPRAVA NA ČESKOU VYSOKOU ŠKOLU

Složením maturity na Trojském gymnáziu získají žáci srovnatelný výstup s ostatními středními školami v ČR a mají možnost dále studovat na kterýchkoliv vysokých i vyšších odborných školách včetně škol univerzitního typu.

INTENZIVNÍ JAZYKOVÁ PŘÍPRAVA

Většinou mají žáci na konci studia Trojského gymnázia znalosti ve třech jazycích, a to minimálně
na úrovni B2 a vyšší. Tyto znalosti nejsou při ukončení běžné střední školy s maturitou standardem a dosahují
jich pouze studenti s vyšším studijním potenciálem.

KOMUNIKACE S RODILÝMI MLUVČÍMI

Na gymnáziu působí učitelé a žáci, jejichž rodným jazykem může být angličtina, ruština, španělština či francouzština.

logo ESO, Education group, zřizovatel škol Trojského gymnázia, Euroškoly Praha, Euroškoly Česká Lípa, Euroškoly Strakonice, reklamní desky

CO MUSÍ ZÁJEMCE UDĚLAT?

• Pokud již máte jasno a zvolili jste naši školu, tedy chcete studovat na Trojském gymnázium, vyplňte si přihlášku ke studiu,
  • po vyhodnocení zaslané dokumentace žáka budete vyzvání k uzavření smlouvy o smlouvě budoucí, kde budou uvedeny práva a povinnosti platné do okamžiku uzavření smlouvy o studiu po kladném rozhodnutí ředitele.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

*V případě zájmu o studium na Trojském gymnáziu vyplňte formulář níže. Budeme Vás kontaktovat.

• vyplní uchazeč nebo jeho zákonný zástupce

*Uchazeč či jeho zákonný zástupce souhlasí se zpracováním osobních údajů v této části přihlášky Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání.