Prima na prima divadle v Plzni

13.3. 2017

Ve čtvrtek jeli primáni do Plzně, aby posoudili, jak hraje jejich spolužák Stamen Robina Hooda.

 

Co o tom píše třídní učitelka?

Ve čtvrtek 9. 3. jsme se sešli na Hlavním nádraží v Praze, odkud jsme jeli do Plzně. Dobrodružně naladěná prima nechtěla jet po Plzni autobusem, proto jsme cestu do Divadla J. K. Tyla absolvovali pěšky. Představení Robin Hood bylo pojato ne klasicky, nýbrž celkem vtipně, což se žákům velice líbilo. Náš žák z primy Stamen Georgiev se v představení objevil několikrát jako malý Robin Hood. Byl to úžasný zážitek. Na nádraží jsme se opět vydali pěšky a poté vlakem do Prahy na Hlavní nádraží, kde na žáky čekali rodiče. Lucie Zinková

 

A jak vypadá příspěvek žáků?

Dne 9. 3. 2017 jsme se jako třída prima alfa vypravili na výlet do Plzně, ve kterém jsme navštívili tamní divadlo. Po jízdě vlakem, trvající hodinu a půl, jsme dorazili na nádraží do Plzně. Z nádraží jsme se vydali do divadla na představení Robin Hood, ve kterém hrál náš spolužák Stamen Georgiev. Stamen v představení hrál malého Robina Hooda. Divadelní představení bylo jak vtipné, tak herecky dobře zahrané. V tomto představení hráli: Petr Konáš, Marek Adamczyk, Antonín Procházka, Marek Mikulášek a další. Po skončení představení jsme se vrátili na nádraží, cestou jsme ještě rychle navštívili rychlé občerstvení a koupili si obědy. Tadeáš Tichý

 

 • Prosinec 2023
  Po Út St Čt So Ne
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031
 • Rubriky
 • Archivy
 • Nejnovější příspěvky