DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

VÁŽENÍ ZÁJEMCI,
V RÁMCI DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ NEVÁHEJTE ZHLÉDNOUT KRÁTKÉ VIDEO S VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKOU ŠKOLY,
KTERÉ SI PRO VÁS NAŠI STUDENTI PŘIPRAVILI.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

ABYCHOM VÁM TROCHU POMOHLI POCHOPIT PRŮBĚH STUDIA A UPŘESNIT DŮLEŽITÉ INFORMACE,
MŮŽETE SI U NÁS STÁHNOUT ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJI KLADENÉ DOTAZY:

studenti TG komunikující ve venkovních prostorách školy

SOUČÁSTÍ PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ PRO UCHAZEČE PO UKONČENÍ 5. NEBO 9. TŘÍDY ZÁKLADNÍ ŠKOLY V ČR JE:

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

PŘIHLÁŠKA KE VZDĚLÁNÍ

Oficiální formulář vydaný MŠMT
  • případně doklad o splnění povinné školní docházky v zahraniční škole,
  • případně rozhodnutí o zdravotním znevýhodnění podle zvláštního právního předpisu.

Příklad vyplněné přihlášky naleznete zde:

Vyplněnou a podepsanou přihlášku včetně uvedených příloh je zapotřebí zaslat poštou
na adresu sídla Trojského gymnázia nebo doručit osobně do 1. 3. 2023 do 16. hod.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

*V případě zájmu o studium na Trojském gymnáziu vyplňte formulář níže. Budeme Vás kontaktovat.

• vyplní uchazeč nebo jeho zákonný zástupce

*Uchazeč či jeho zákonný zástupce souhlasí se zpracováním osobních údajů v této části přihlášky Centrem pro zjišťování výsledků vzdělávání.