TROJSKOK – DŮLEŽITÉ INFORMACE

Naše studenty kvarty čeká malá maturita – Trojskok. V pátek 25.5. mají studijní volno, ve čtvrtek 24.5. dostanou posudky ke svým ročníkovým pracím.

V pondělí bude zahájena ústní část Trojskoku, v úterý navíc proběhnou obhajoby ročníkových prací. Jednotliví studenti budou ke zkouškám zváni podle harmonogramu (viz přiložená tabulka s podrobným rozpisem časů a zkoušených předmětů). Vyhlášení po pondělní i úterní sekci proběhne v oba dva dny ve 14:45.

Trojskok slavnostně zakončíme v pondělí 4.6. v 16 hodin v Trojském zámku, kdy proběhne slavnostní předání certifikátů za Trojskok (spolu s předáním maturitních vysvědčení oktávě). Rodiče, blízcí a ostatní přátelé školy jsou srdečně zváni.

Našim kvartánům držíme palce a přejeme mnoho štěstí!

Trojskok 2018-harmonogram