ÚSPĚCH TROJSKÝCH STUDENTŮ na atletických závodech MČ Praha 7

Ve středu 25.4. se konal tradiční atletický mítink Prahy 7 mladších a starších žáků. Trojské gymnázium zde mělo silné zastoupení. Naše 37členná výprava posbírala 4 zlaté medaile, 5 stříbrných a 1 bronzovou. Našim medailistům blahopřejeme a všem ostatním trojským sportovcům děkujeme za reprezentaci školy. Vybraným studentům kvinty a sexty pak patří dík za pomoc s organizací.

Naši medailisté:
Švalbach Karel – skok vysoký – zlatá
Zoubek Vojtěch – hod míčkem – zlatá
Havlíčková Berenika – hod míčkem – zlatá
Levin, Gálik, Wasserbauer, Wetstein – štafeta 4x60m – zlatá
Dušek David – hod míčkem – stříbrná
Šťastný Zoran – běh 1500m – stříbrná
Pavlas Štěpán – sprint 60m – stříbrná
Kolínová Tereza – sprint 60m – stříbrná
Havlíčková, Skladaná, Kolínová, Strieborná – štafeta 4x60m – stříbrná
Nantl Vojtěch – běh 1000m – bronzová

VK