DOKUMENTY ŠKOLY

jak správně vyplnit přihlášku ke studiu, dokumenty školy, GDPR

Školní řád stanoví práva a povinnosti žáků, organizaci vyučování a hodnocení výsledků vzdělávání žáků. Jeho součástí je i klasifikační řád, systém výchovných opatření a školní řád pro akce mimo školu.

ŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

Tento školní vzdělávací program (ŠVP) je učební dokument, který si naše škola vytvořila, aby realizovala požadavky odpovídajícího rámcového vzdělávacího programu v souladu se školským zákonem č. 651/2004 Sb.

asistentka ředitele Trosjkého gymnázia vysvětlující, jak vyplnit přihlášku ke studiu
logo ESO, Education group, zřizovatel škol Trojského gymnázia, Euroškoly Praha, Euroškoly Česká Lípa, Euroškoly Strakonice, reklamní desky

VÝROČNÍ ZPRÁVY

Výroční zprávy o činnosti a hospodaření školy.

ŠKOLSKÁ RADA

za zřizovatele: